Останні події
26.06.2015 - официальный День крымскотатарского флага. Глава областной организации "УДАР" Эмине Багатырлы при поддержке лидера партии - Виталя Кличка, поздравили всех крымских татар с этим удивительным праздником.
29 Червня 2015 +Коментар | подобається

18 мая - день, ознаменовавший 71-ую годовщину великой трагедии крымскотатарского народа. 
19 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні 25.04 пройшла акція «Зроби кримськотатарський парк своїми руками»,за підтримки КМДА,Кримської обласної партії "УДАР",молодіжного центру та громадської органiзації "Об'єднаний Крим". 
25 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Шановні друзі!25 квітня з 9.15 по вул. Соляній буде проходити акція «Зроби кримськотатарський парк своїми руками»
24 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Руководитель Крымской областной партии "УДАР" Эмине Багатырлы, а так же заместитель начальника Управления семьи, молодежи и спорта Трофимов А.С. отметили праздник "Новруз-Байрам" вместе с внутренними переселенцами из Крыма и крымскотатарскими детьми.
21 Березеня 2015 +Коментар | подобається

  24 січня 2015 року об 11:00 в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім», відбулася зустріч родин з Автономної Республіки Крим з метою впровадження програми із вивчення кримськотатарської і української мови і культури.  

В цю суботу ми розпочинаємо в Києві заняття з вивчення кримськотатарської мови та танців - для дітей та дорослих! Ми хочемо відкрити свою мову та культуру для українців. Буде цікаво, приходьте. 

Там будут преподавать язык, народные танцы и историю коренного населения Крыма.В первую очередь факультатив рассчитан на переселенцев с полуострова, но организаторы обещают принять всех желающих.До сих пор в Киеве не было ни одного класса, где дети крымских татар могли получать знания на родном языке. 

Считать ли праздником по случаю очередной годовщины крымского «референдума» двадцатичетырехлетней давности... 20 января 1991 года состоялся общекрымский референдум, в ходе которого избирателям было предложено ответить на вопрос: «Вы за воссоздание Крымской Автономной Советской Социалистической Республики как субъекта Союза ССР и участника Союзного договора?». 

Дорогі друзі (співвітчизники),  брати та сестри!Приходить Новий рік. Його оновлююча, радісна та світла аура наповнює нас надією, зміцнює віру у перемогу добра, миру, справедливості та мудрості. Позаду тяжкий і буремний старий рік: ми зазнали втрат, але ствердилися як Народ, стали ще патріотичнішими, загартували характер, здобули вірних друзів.Попереду нас чекає велика і велична робота, спрямована до Перемоги: ствердження наших кордонів, повернення рідного Криму, розбудова Української держави!Бажаю всім нам і нашій неньці Україні миру і впевненості, правди і любові, злагоди і процвітання! 
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається

На Святого Миколая наші солдати в баталйонах "Айдар","Січ" отримали чергову партію оберегів "Щити Ясунів". Адже там воюють багато кримчан,за нашу рідну неньку Україну! Крім цього з допомогою Еміни Багатирли вони отримують обмундировання,теплі речі,балаклави,бронежилети та інші речі які їм потрібні.
18 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Дітей привітала уповноважена Президента Ірина Геращенко. Звичайно, головний меседж - мир в Україні! Приємно стало від того, що весь зал хором вигукував слово "мир" кількома мовами, навіть кримськотатарською!  
19 Грудня 2014 +Коментар | подобається

У депутатскому форумі партії УДАР,який відбувся 29 листопада,незважаючи на складнощі окупаційного російського режиму,взяли участь делегати з Автономної Республіки Крим
29 Листопада 2014 +Коментар | подобається

24 ноября в Киев, на Евромайдан, прибыла делегация крымчан.
27 Листопада 2013 +Коментар | подобається