Останні події

Проблем багато, але їх треба вирішувати

 

Сьогодні в кожній кримській громаді безліч проблем, особливо в сільських громадах. Селяни у своєї значної частини зневірилися, що в більш менш близької перспективі життя на селі покращиться. Поки ж вони прагнуть, щоб хоча б не погіршилося. Бо малі сільські школи під загрозою закриття, сільське господарство та соціальна інфраструктура в багатьох селах занепадає.

 

Багато цих та інших питань довилося почути лідеру Білогірських УДАРівців Віталію Хомутову коли він провів зустріч в с.Криничне Білогірського району. Людей не довелося закликати до бесіди, достатньо було вийти на площу біля магазину і заговорити з першим зустрічним і вже через кілька хвилин сформувалася група людей. Селяни  з інтересом задавали питання про погляди партії «УДАР Віталія Кличка» і не завжди це були прості запитання. Не всім подобається, що партія «УДАР» не підтримує надання російської мові статусу другої державної. Але це життя і дуже важко бути ідеальним політиком. Однак все ж керівнику Білогірської організації партії «УДАР» довелося більш почути позитивного від Криничненців, щодо партії та її лідера Віталія Кличко. В свою чергу Віталій Хомутов, як керівник ще й Білогірської районної організації «Фонд громад» закликав селян активніше само організовуватися для вирішення власних місцевих проблем та розповів про механізми, як це робити. 

Лідер  Білогірських УДАРівців закликає своїх колег з інших районів не чекати людей у партійних офісах, а активніше виходити до людей, спілкуватися та доносити думки партії до простого народу.

 

Пресс-служба Кримської республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличко»

 

  28 Травня 2012 +Коментар | подобається