Останні події

Робочий тур керівника Кримських УДАРівців

Все ближче початок парламентської передвиборчої кампанії, а у зв’язку з останніми подіями у Верховної Раді України та заявою деяких високо посадовців про розпуск парламенту, може статися, що передвиборча кампанія почнеться ще й раніше. Тому лідер кримських УДАРівців Олександр Мочков вимагає від регіональних керівників повної мобілізації потенціалу, щодо розвитку партосередків вже зараз, не чекаючи початку передвиборчої кампанії.  

 

Саме тому 26 травня голова Кримської республіканської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мочков зробив робочий тур по кільком районам автономії, почавши з дев’ятої ранку з Сімферопольського офісу громадської приймальні партії, де він провірив стан документації та наявність людини, відповідальної за прийом громадян.

Потім лідер кримських УДАРівців заїхав в Білогірськ де зустрівся з активістами та керівником Білогірської парторганізації Віталієм Хомутовим, котрий доповів кримському керівнику про стан підготовки місцевого офісу, щодо відкриття у перших числах наступного місяця.  

Далі Олександр Мочков відвідав Кіровський, Советський, Нижньогірський та Первомайський райони. В усіх районах він провів зустрічі  з керівництвом та партійними  активами, наголосивши про необхідність щоденної роботи на благо партії, бо партія «УДАР» це та  політична сила, котрій кримчани сьогодні довіряють.

 

Прес-служба Кримської республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  28 Травня 2012 +Коментар | подобається