Останні події

«УДАР»: Ніякої співпраці з Миримським в Криму немає і не буде

Для партії «УДАР» Крим є стратегічно важливим регіоном, роботі в якому партія приділяє особливу увагу. Про це заявив керівник Центрального виборчого штабу «УДАРу» Віталій Ковальчук під час спілкування зі ЗМІ у Сімферополі.

 

«В Криму на мажоритарних округах ми висуватимемо чесних та професійних людей, кандидатів, які відповідають нашим критеріям та принципам. Для забезпечення публічності цього процесу ми підписали угоду з рухом «Чесно», експерти якого будуть перевіряти відомості про кандидатів», – сказав Ковальчук. У коментарі журналістам він зазначив, що не може бути й мови про співпрацю «УДАРу» з такими особами, як Лев Миримський чи інші.

 

«Чим вищими є рейтинги «УДАРу», тим більше з’являється чорного піару – як від опонентів, так і від тих, кого ми вважаємо колегами по опозиції. Усі домисли щодо тих чи інших осіб, співпрацю з якими нам приписують, відпадуть, щойно ми оприлюднимо список нашої політичної сили і представимо кандидатів на мажоритарних округах. Ми зробимо це у термін, передбачений законом, на виборчому з’ізді партіх», – сказав Ковальчук.

 

Політик також зазначив, що «УДАР» не буде ні з ким об’єднуватися до виборів, йде в парламент, аби створити демократичну більшість з іншими опозиційними силами і ні за яких умов не співпрацюватиме з Партією регіонів та її сателітами. «Саме «УДАР» запропонував опозиційним силам підписати до виборів угоду про неспівпрацю з партією влади. Проте відповіді на цю ініціативу ми досі не отримали», – зауважив голова Центрального виборчого штабу «УДАРу».

  3 Червня 2012 +Коментар | подобається