Останні події

Член партії «УДАР» Надія Бакова відстояла у суді своє право бути депутатом Масандрівської селищної ради

Севастопольський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність обрання депутатом Масандрівської сільради Надії Бакової, кандидата у депутати на місцевих виборах-2010 при підтримці партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Судові засідання у цій справі тривали понад чотири місяці.

Згідно протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці №11007 у одномандатному виборчому окрузі №29 від 1 листопада 2010 року, за кандидата від партії «УДАР» Надію Бакову проголосувала найбільша кількість виборців – 76 осіб. Кандидат від іншої політичної сили – Олексій Шульга – отримав 72 голоси. Тож 4 листопада Масандрівська селищна виборча комісія м. Ялта ухвалила постанову №507, якою визнала Надію Бакову депутатом Масандрівської сільради.

Проте вже 5 листопада Масандрівська селищна виборча комісія ухвалила постанову про проведення повторного підрахунку голосів виборців на дільниці №11007. Підставою для таких дій стало звернення до суду помічників кандидата у депутати Олексія Шульги про порушення виборчого процесу, які нібито мали місце під час голосування та підрахунку голосів виборців на цій дільниці.

За словами Надії Бакової, у Масандрівської селищної виборчої комісії не було правових підстав для проведення повторного підрахунку: «Севастопольський апеляційний адміністративний суд, до якого ми звернулися, встановив неналежне оформлення актів про порушення, складених помічниками кандидата Шульги. А зміст цих актів – самі лише припущення про порушення, без фіксації конкретних фактів. Тож призначаючи перерахунок голосів на дільниці №29, Масандрівська селищна виборча комісія фактично перевищила свої повноваження та порушила норми діючого законодавства», – зазначає Бакова.

Севастопольський апеляційний адміністративний суд зобов’язав Масандрівську селищну виборчу комісію м. Ялта опублікувати у місцевих ЗМІ результати місцевих виборів про обрання Надії Бакової депутатом Масандрівської сільради в одномандатному виборчому окрузі №29 відповідно до її постанови №507 від 4 листопада 2010 року. Про обрання Бакової депутатом також буде офіційно повідомлено на найближчій сесії Масандрівської сільради.

  16 Листопада 2011 +Коментар | подобається