Останні події

В Криму члени партії «УДАР» привітали ветеранів з Днем Перемоги

 

Члени Кримської республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» урочисто привітали з Днем Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної Війни та військовослужбовців, які брали участь в військових операціях в Афганістані.

Привітання проходило на меморіалі Червоний камінь в місті Ялта, де на День Перемоги збираються люди, щоб вшанувати загиблих хвилиною мовчання та покласти квіти до обеліску. Саме тут біли розстріляні та поховані у братській могилі партизани Великої Вітчизняної Війни.

Незважаючи на холодну погоду та густий туман, на Червоному камені зібралися близько 1500 людей - ветерани, діти війни, воїни-афганці, молодь. Всіх присутніх пригощали солдатською кашею та фронтовими ста грамами. Святкування відбувалась у супроводі духового оркестру, актори театру співали пісні воєнних років та показували короткі постанови років Великої Вітчизняної Війни.

На Червоному камені ветеранів особисто привітав голова Кримської республіканської організації партії «УДАР» Олександр Мочков, а голова Ялтинської міської організації партії «УДАР» Сергій Хворов привітав учасників Великої Вітчизняної Війни на Пагорбі Слави в Ялті, де також відбувалося урочисте святкування Дня Перемоги.

 

 

  10 Травня 2011 +Коментар | подобається