Останні події

Віталій Кличко: КПУ - це сателіти ПР, які підтримуватимуть її і в наступному парламенті

 

Комуністична партія України, використовуючи популістські лозунги «повернемо країну народу», давно не працює в інтересах народу. Комуністи є сателітами Партії регіонів в парламенті цього скликання і залишаться ними в наступній ВР.

Про це заявив лідер партії УДАР Віталій Кличко на прес-конференції в Сімферополі.

«Комуністична партія сьогодні використовує популістські лозунги «землю - селянам», «повернемо країну народу». Насправді ж їх дії в парламенті не відповідали інтересам людей. Комуністи завжди входили до провладної більшості, в унісон з ПР голосували за ті питання, які роз’єднують українське суспільство і відповідають інтересам виключно фінансово-промислових груп», - заявив Кличко.

Він звернув увагу журналістів на масштабну рекламну кампанію цієї політичної сили. «Я гадаю, що всі кримчани звернули увагу на колосальну кількість реклами комуністів, їх масову присутність в ЗМІ. Отак вони непогано «наголосували» за минулий сезон», - сказав Кличко. - Тому я ще раз хочу підкреслити, що «УДАР» в жодному разі не буде співпрацювати в наступному парламенті з тими партіями, показали своє справжнє обличчя, дискредитували себе. Це Партія регіонів та її сателіти».

Водночас Кличко гостро відреагував на припущення журналістів, що опозиційна передвиборча риторика «УДАРу» може змінитися на співпрацю з провладними силами в парламенті вже після виборів.

«Найголовніше що є у мене і у нашої політичної сили – це репутація. І ми зробимо все можливе для того, щоб не загубити ані репутацію, ані ім’я, бути послідовними у своїх заявах і діях, – заявив лідер «УДАРу». – Я в політиці нова людина, але не новачок. Ми вже шість років працюємо в Київраді – і наша політсила має найбільший рівень підтримки серед киян. Чому? Тому що ми за ці роки не розмінялися ні на землі, ні на посади. Ми є монолітними, всі ці роки в опозиції, ніколи своїх позицій не міняли. Так само ми будемо працювати і в новому парламенті».

 

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається