Останні події

Кличко: Бюджет-2013 – це “військова таємниця” влади

 

Партія «УДАР» стурбована непублічним характером роботи над проектом бюджету-2013. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко під час прес-конференції в Сімферополі.

За словами політика, такого ще не було жодного разу в історії країни, щоб навіть після спеціального засідання Кабміну по бюджету міністри не змогли назвати ключові параметри документа та базові показники, на яких він формувався. Кличко пожартував, що цей проект бюджету влада приховує від людей, як військову таємницю.

«Начебто бюджет вже знаходиться у ВР. Однак його ще ніхто не бачив. Уявіть собі – головний фінансовий документ країни може бути проголосований як завжди, за підняттям руки однієї людини, без обговорень та вивчень», - сказав Кличко.

Кличко зауважив: якщо бюджет буде нереалістичний, нинішньому парламенту не варто за нього голосувати. «Інакше нова ВР обов’язково в перші ж свої дні роботи повернеться до цього питання і внесе зміни, що будуть спрямовані на його оптимізацію», - підкреслив політик.

Він наголосив, що «УДАР» йде в політику з головною метою – боротьби з корупцією. «А для корупції найкращим ґрунтом є кулуарні домовленості, закриті обговорення й таємні прийняття важливих для держави рішень. А ми хочемо щоб політика стала публічною. Парламент має працювати у повному складі. Щоб не було депутатів, які за все скликання жодного разу не були присутні в залі засіданні. Щоб депутати голосували своїми картками. Щоб не було піаністів і диригентів. Щоб депутати мали можливість ознайомлюватися з документами і вести дискусії, а не мовчки голосувати за помахом чиєїсь руки. Бо таким парламентом, як у нас був, ми вбиваємо не тільки парламентаризм, але й всі перспективи нашої країни на побудову нормального цивілізованого суспільства», - вважає лідер «УДАРу».

 

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається