Останні події

Кличко: партіям потрібно створити рівні можливості на перегонах

 

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко вважає, що необхідно надати всім партіям рівні можливості для формування виборчих фондів. Про це політик заявив під час спілкування з журналістами у Сімферополі.

Кличко зауважив, що цікавиться умовами, в яких проходять в виборчі кампанії в інших країнах, зокрема, в Європі. Нормальною виборчою європейською практикою він називає таке законодавство, яке гарантує рівні умови для всіх партій. «За законом всім учасникам перегонів мають бути надані рівні права і можливості представляти себе. У нас же все відбувається практично без правил. Чого варта лише війна соціологій – коли різні соціологічні служби на замовлення тієї чи іншої політсили представляють різні соціологічні дані. В Європі це було б неможливо: соцслужба, яка дала більше двох разів інформацію, що порушує певні параметри, втратить ліцензію», - сказав Кличко.

Він зауважив, що у чинному виборчому законодавстві не прописані чіткі правила щодо виборчого фонду. «Але вони мають бути рівними для всіх політичних партій. Бо на сьогодні провладні партії використовують увесь той адміністративний і фінансовий ресурс, яким вони володіють», - наголосив лідер «УДАРу».

Політик також повідомив журналістам, що орієнтовний бюджет кампанії «УДАРу» на цих виборах складає приблизно 90 мільйонів гривень. «Значну частину цієї суми я фінансую особисто. Основні наші витрати – це реклама на зовнішніх носіях, телевізійна реклама, утримання наших виборчих штабів. Я вдячний тим людям, які в регіонах взяли на себе частину фінансування – це представники малого і середнього бізнесу. Він також наголосив, що УДАР як опозиційна партія має обмежений ресурс і бюджет, що його політична сила матиме одну з найскромніших за видатками рекламних кампаній.

 

  17 Вересня 2012 +Коментар | подобається