Останні події

Севастопольські «ударівці» підтримують розвиток сімейного та фермерського бізнесу на півострові

Днями в Сімферополі на базі Науково-виробничого об’єднання «Селта» за участі представників політичної партії «Український Демократичний Альянс за Реформи (УДАР) Віталія Кличка» відбувся науково-практичний семінар з кролівництва, на якому була презентована сімейна ферма «Еріка».

Член політради Севастопольської міської організації партії «УДАР», доктор економічних наук Анатолій Катвалюк та фермер Анатолій Бабаков розробили сучасну ефективну технологію вирощування кролів. Ноу-хау запропонованої технології – унеможливлення проявів епізоотії (широке розповсюдження інфекційних хвороб серед певного виду тварин), що суттєво знижує економічні ризики в кролівництві.

Для проведення дослідів та експериментальних робіт у цій сфері було створено експериментально-дослідну ферму сімейного типу «Еріка», яка знаходиться у приміській зорні Севастополя. «Еріка» є полігоном для дослідження нової технологій утримання кролів, розробки кормів для них, випробовувань нових ліків.

«Еріка» працює нещодавно, але ми вже отримали результати, які підтверджують перспективність та ефективність нашої роботи, що дозволить створити на півострові сімейні та фермерські господарства з розведення кролів», - сказав Анатолій Катвалюк. Він також додав, що створення цих господарств не потребує великих капіталовкладень, виробничих ділянок, концентрації трудових на технічних ресурсів.

Директор НПО «Селта», член-кореспондент Національної аграрної академії України Олександр Красниченко зазначив, що в 70-ті роки минулого століття на півострові вже розводили кролів, і ця практика була дуже ефективною. Щороку в період з 1967 по 1977 в Криму вироблялось до 10 тисяч тон кролячого м’яса та до 15 мільйонів хутрових на фетрових шкурок. Учасники семінару із зацікавленням ознайомились з роботою ферми.

 

 

  25 Липня 2011 +Коментар | подобається