Останні події

Кримські «ударівці» влаштували свято з нагоди Дня незалежності України

23 серпня, напередодні святкування 20-ї річниці Незалежності України, представники політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Криму влаштували свято для мешканців та гостей міста Севастополь. Організаторами свята виступили голова Кримської Республіканської організації партії Олександр Мочков та голова Севастопольської міської організації Олег Базулін.

На центральному концертному майданчику Севастополя усі охочі мали змогу послухати виступ колоритного народного ансамблю «Козацький». Концерт закінчився пізно ввечері, артистів і організаторів свята глядачі вітали бурхливими оплесками.

За словами голови Севастопольської міської організації партії «УДАР» Олега Базуліна, таке мистецьке свято згуртувало не лише прихильників «УДАРу», але й багатьох інших громадян. «У Севастополі та прилеглих селищах нашу партію знають як активну політичну силу, яка доводить свої наміри реальними справами. Тож ми раді тому, що мешканці міста виходять на святкові заходи не лише з українським державним прапором чи з триколором, але й з прапорами партії «УДАР», – зазначив Базулін.

 

 

 

  24 Серпня 2011 +Коментар | подобається