Останні події

У Севастополі «ударівці» допомагають мешканцям садово-дачних кооперативів боротися за свої права

До представників політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у Севастополі звернулися мешканці кількох місцевих дачно-садових кооперативів – ДСК «Прибережне», СТ «Таврія», СТ «Меркурій» та інших з проханням допомогти у вирішені їх проблем.

За словами кооперативників, відключення електроенергії та водопостачання, незаконне привласнення та забудова їх території вже стали нормою для Севастопольських дачників. Партія «УДАР» вже неодноразово брала участь у вирішенні подібних конфліктів. Цього разу, аби допомогти мешканцям розібратися із будівництвом нової трансформаторної підстанції, на якому вирішили «нагріти руки» місцеві підприємці, «ударівці» підготували відповідний запит у прокуратуру міста.

Голова Севастопольської міської організації партії Олег Базулін зазначає, що партійці вже не вперше співпрацюють із садово-дачними кооперативами регіону. «У людей тут є безліч проблем, на які місцева влада закриває очі. Те, чого вони не можуть роками добитися від чиновників, ми робимо самотужки. Повернути людям електроенергію чи надати необхідну юридичну допомогу – для нас важливо дотримуватися свого слова та довести справу до кінця», – наголосив Олег Базулін.

  5 Вересня 2011 +Коментар | подобається