Останні події

Керівники кримського «УДАРу» зустрілися з громадою міста Бахчисарай

5 вересня представники партії «УДАР Віталія Кличка» побували з візитом у колишній столиці Кримського ханства – місті Бахчисарай.

На зустрічі з громадою міста були присутні голова Кримської республіканської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мочков, голова Севастопольської міської організації Олег Базулін, голова Бахчисарайської міської організації Мамед Ядгаров, представники Кримського козацтва, активісти громадських організацій та органів самоврядування населення.

На думку голови Кримської республіканської організації партії Олександра Мочкова, «УДАРові» належить розпочати активну роботу у Бахчисараї. «Ми вже заявили про себе у інших регіонах Кримського півострову, тепер співпрацюватимемо з громадою Бахчисараю. Переконаний, що разом ми зможемо «зрушити з місця» ті проблемні питання, у яких місцевій громаді може знадобитися наша допомога», – зазначив Олександр Мочков.

Політик додав – у планах «ударівців» відкрити найближчим часом у Бахчисараї громадську приймальню партії. За словами Мочкова, мешканці міста сьогодні стикаються із тими ж проблемами, що й решта населених пунктів Криму – перебої з водою та електроенергією, брак навчальних та оздоровчих закладів, застарілий житловий фонд. «Хотілося б, аби з часом усі міжетнічні непорозуміння на цій землі залишилися у минулому, а Бахчисарай перетворився на потужний туристичний центр Криму», – вважає голова кримського «УДАРу».

На зустрічі також були присутні представники кримського козацтва. Як зазначив отаман Інкерманської козацької сотні Віктор Бабушкін, кримським козакам імпонує діяльність партії «УДАР» і у майбутньому вони сподіваються на плідну співпрацю.

  6 Вересня 2011 +Коментар | подобається