Останні події

«УДАР» у Севастополі: міській владі не вдалося запровадити цензуру в ЗМІ

Голова Севастопольської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олег Базулін схвально оцінює відмову депутатів міськради Севастополя розглядати під час сесії проект рішення, який фактично порушує прав представників місцевих мас-медіа.

За словами політика, до міської приймальні партії зверталися мешканці міста, незадоволені ініціативами влади щодо введення нових правил доступу журналістів до засідань депутатів міськради. Олег Базулін наголосив: проект нового «Положення про акредитацію ЗМІ при Севастопольській міській раді», який голова міськради Володимир Яцуба вже встиг назвати «звичайним наведенням порядку», викликав справедливе обурення серед представників журналістської спільноти міста.

«Пропонуючи на розгляд депутатського корпусу подібний документ, його автори – до речі, члени фракції Партії регіонів, – порушили права на доступ до інформації не лише самих журналістів, але й усієї громади міста. Уявіть: якби комусь з депутатського корпусу не сподобалося те, що написав журналіст того чи іншого ЗМІ, наступного разу двері у сесійну залу для нього були б зачинені. Якби сьогодні депутати підтримали цей проект рішення, чинна влада фактично змогла б офіційно «зачиняти двері» перед усіма опозиційними журналістами», – зазначив голова Севастопольського «УДАРу».

«Представники нашої партії в столиці вже стикалися із такими ситуаціями – коли за часів активної діяльності Леоніда Черновецького журналістам усіляко перешкоджали працювати під час сесій Київради та вчасно отримувати коментарі чиновників КМДА. На жаль, «УДАР» поки що не має своїх представників у міській раді Севастополя, але ми порадили колегам з інших політичних сил не гратися у подібні ігри, обмежуючи свободу слова та утискаючи права ЗМІ. Сподіваюся, що згаданий законопроект взагалі не повернеться на розгляд депутатського корпусу», – наголосив Олег Базулін.

  13 Вересня 2011 +Коментар | подобається