Останні події

Завдяки севастопольським «ударівцям» у Качі з’являться освітлені пішохідні доріжки

20 вересня севастопольські партійці «УДАРу» побували з візитом у селищі Кача. «Ударівці», які взялися допомагати мешканцям місцевих садових кооперативів у вирішенні її проблем, приїхали звітувати за виконану роботу та обговорити спільні плани на майбутнє.

За словами голови Севастопольської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олега Базуліна, кілька місяців тому до громадської приймальні звернулися власники будинків у садово-дачних товариствах, розташованих на території Качі. Вони просили допомогти у вирішенні досить гострого питання – офіційного приєднання їх садово-дачного товариства до території селища.

«Що нам вдалося досягти за такий короткий час співпраці із качанцями? Ми добилися того, що зазначені садові товариства – «Прибережне», «Таврія», «Меркурій» та інші – стали частиною адміністративної території селища Осипенко в Качі. Місцеві дачники нарешті отримають «прописку» по вулиці Качинське шосе. Відтак, буде розв’язано й іншу проблему тутешніх мешканців – у садових товариств офіційно з’явиться можливість проводити до домівок газ та воду за державними цінами. А партія «УДАР» буде контролювати цей процес», – зазначив Базулін.

Окрім цього, завдяки ініціативі партії «УДАР Віталія Кличка» у міській раді Севастополя вже найближчим часом буде розглянуто питання про будівництво та освітлення пішохідних доріжок у Качі. Останнім часом неосвітлені узбіччя сільських доріг стали місцем загибелі багатьох пішоходів.

У ході переговорів з керівництвом Качі також було досягнуто домовленостей про спільну організацію святкування 100-річчя з дня заснування міста, яке Кача відзначатиме у 2012 році. За словами Олега Базуліна, «ударівці» увійдуть до організаційного комітету свята та докладуть усіх зусиль, аби день народження Качі запам’ятався усім мешканцям та гостям міста.

  21 Вересня 2011 +Коментар | подобається