Останні події

У Криму «ударівці» вшанували пам'ять учасників Кримської війни

У неділю, 25 вересня, севастопольські «ударівці» долучилися до організації свята на честь річниці однієї з найзапекліших битв Кримської війни 1853-1856 років – на річці Альма.

Відтворити подій Альмінської битви 1854 року в селищі Віліно у Бахчисарайському районі вже вкотре взялися представники українських музеїв спільно з історичними клубами України, Росії, Великобританії та Франції.

До вшанування історичного минулого Криму долучилися й члени партії «УДАР Віталія Кличка». Разом із представниками кримського козацтва вони організували транспорт та харчування для відвідувачів свята. Завдяки цьому на історичному дійстві побували декілька тисяч людей.

«Ударівці» також взяли участь у церемонії офіційного вшанування учасників військових дій під Севастополем: поклали квіти до меморіалу учасникам Кримської війни – піхотинцям Володимирського полку. Згодом відбулося освячення церкви Різдва Пресвятої Богородиці, відкритої у Віліно цього року. На заході були присутніми керівництво Автономної Республіки Крим, члени депкорпусу Севастопольської міської ради, лідери кримського козацтва.

За словами Олега Базуліна, голови Севастопольської міської організації «УДАРу», щороку на подібні культурні події в Крим приїздить все більше і більше вітчизняних та закордонних туристів. «На таких акціях ми, як представники політичної партії, маємо змогу спілкуватися не тільки з кримчанами, але й з мешканцями усієї України, розповідати про свою діяльність, розпитувати про їх проблеми та потреби. А з іноземними гостями, згадуючи бурхливі події спільного минулого, можемо ділитися планами на спільне європейське майбутнє», – переконаний головний «ударівець» Севастополя.

Голова Ради отаманів Криму Сергій Юрченко зазначив, що кримським козакам імпонує активна діяльність партії «УДАР» у Севастополі. «Ми з великим задоволенням беремо участь у спільних культурних та соціальних проектах та з оптимізмом дивимося на співпрацю з командою Віталія Кличка у майбутньому», – зазначив Сергій Юрченко.

  26 Вересня 2011 +Коментар | подобається