Останні події

Кримський «УДАР» виступає за інноваційний шлях розвитку України

Української влади дісталася в спадок від Радянського Союзу щонайпотужніша науково-технічна база, потенціал якої використовується нераціонально, вважають представники партії «УДАР» в Криму.

Своїм баченням інноваційного шляху розвитку України поділився голова Кримської Республіканської організації партії «УДАР» Олександр Мочков.

За його словами, мало хто знає але ще за часів СРСР радянськими ученими було доведено, що саме термоядерна енергія здатна позбавити людську цивілізацію від енергетичного голоду. Її унікальність ще й у тому, що термоядерна енергія екологічно чиста. Україна має високорозвинені космічні технології, очевидно, що за необхідних умов в цьому напрямі можна зробити потужний стрибок інноваційного розвитку економіки.

«Що таке інновації на більше приземленому рівні? Якщо піти від академічних формулювань, то інновацію можна охарактеризувати як підприємницьку творчість. Відповідно інноваційне підприємство – це підприємство, яке випускає принципово нову продукцію, яка до цього ще не виготовлялася», – вважає лідер кримських «ударівців». – Інноваційні проекти дуже активно реалізовуються у світі. Проте для інноваційного розвитку української економіки потрібна мотивуюча законодавча база, лише тоді її стрімкий розвиток буде не лише мрією учених, але й реальною можливістю».

  25 Жовтня 2011 +Коментар | подобається