Останні події

«УДАР» за гідне місцеве самоврядування.

 

«УДАР» за гідне місцеве самоврядування.

 

Місцеве самоврядування – на виживання. Нажаль для багатьох органів місцевого самоврядування в Криму ця приказка вже давно стала сумною реальністю. Особливо це стосується сільських громад, де більшість бюджетів дотаційні.

 

Зрозуміло, що ефективно розвинути громаду можуть лише професіонали високого рівня. Але на мізерну зарплатню в сільській раді важко знайти досвідчених спеціалістів в галузі проектного менеджменту та інвестицій. В жовтні на розширеному засіданні Асоціації органів місцевого самоврядування АР Крим та м. Севастополь, керівники місцевих громад обговорювали проект державного та республіканського бюджету. Голови сільських рад тут дізналися, що підвищення зарплатні в 2012 році їх працівникам не передбачено, й імовірно, що спеціаліст сільради буде получати за свій відповідальний труд таку ж винагороду, що й прибиральниця. А значить проблема професійних кадрів буде усугубляться.   

Кримська Республіканська організація Політичної  партії «УДАР Віталія Кличка» володіє ситуацією в цьому питанні. Після виборів у Верховну Раду України наступного року, коли партія «УДАР» буде мати своїх представників серед парламентаріїв, кримські УДАРівці будуть вносити конкретні пропозиції, щодо підвищення іміджу роботи працівника місцевого самоврядування та забезпечення гідних умов праці. Лідер кримських УДАРівців Олександр Мочков впевнений, що розвивати країну потрібно всебічно і сільські громади мають потужний потенціал, треба тільки не залишати їх на самовиживання.

КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка» поздоровляє працівників органів місцевого самоврядування Автономної Республіки Крим з їх професійним святом та бажає не втрачати оптимізму, працювати на благо своїх громад, й знати, що ми дуже шануємо усіх вас!

 

 

Прес-служба КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка»

 

 

  7 Грудня 2011 +Коментар | подобається