Останні події

День місцевого самоврядування!

 

                                           День місцевого самоврядування!

 

7 грудня 2011 року у зв’язку з відзначанням Дня місцевого самоврядування в Україні лідер Кримської республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мочков, та активісти Сімферопольської міської організаціі провели відкриту лекцію для студентів Кримського юридичного інституту Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого на тему розвитку місцевого самоврядування в Україні.

На лекції були присутні студенти 2-го та 3-го курсів університету, які навчаються за юридичним фахом, а також викладачі навчального закладу. Лекторами виступили лідери Кримської республіканської та Сімферопольської міської організацій, які є діючими депутатами місцевих рад АР Крим, мають вищу освіту за фахом державне управління та юриспрденція, є практикуючими адвокатами та громадськими діячами.

Формат лекції носив невимушений характер, молодь активно вступала в диспут, ставила гострі запитання, зустріч набула характер круглого столу при вирішенні насущного питання значення на теперішній час в Україні інституту місцевого самоврядування для розвитку та демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності.

Під час лекції були розкриті юридичні та філософські визначення місцевого самоврядування суспільно-політичного феномену, як головного елементу громадянського суспільства, висвітлені існуючи теорії місцевого самоврядування та підходи до цього питання.

Лекторами була запропонована та підтримана студентами спроба створити в рамках аудиторії місцеве самоврядування серед присутньої громади, що одразу визвало неабиякий інтерес та пробудило жагу молоді до участі у виборчому процесі в якості як виборців, так і кандидатів. Автоматично інтерес студентів за допомогою лекторів перекинувся на аналіз політичної ситуації в країні, під час обговорення якої молодь спробувала зробити деякі висновки щодо місця та ролі місцевого самоврядування в сучасній політичній Україні.

            За цікавими відкритими бесідами усі присутні забули про наданий для лекції час, студенти бажали дізнатися ще більше про питання та проблеми місцевого самоврядування, у звязку з чим лідерам УДАРу було запропоновано приходити до університету в подальшому в якості бажаних та шановних гостей та друзів!

 

Прес-служба КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка»

 

 

  7 Грудня 2011 +Коментар | подобається