Останні події

Міжнародні інструменти захисту прав меншин

 

Міжнародні інструменти захисту прав меншин

 

Нажаль, сьогодні можна с певністю сказати, що більшість населення України не має належної правової грамотності навіть у сфері своїх прав. Теж стосується й представників меншин, що мешкають в Україні. Між тім знання своїх прав та вміння ними користуватися - дуже важлива річ.

 

Якщо людина знає свої права, знає, як відстоювати їх та користуватися ними – це запорука не тільки устоїв правової держави, але й надійна перешкода  корупції, чиновницькому свавіллю.   

 Саме міжнародним інструментам захисту прав меншин було присвячено семінар для громадських активістів з країн колишнього Радянського Союзу, що пройшов наприкінці листопаду у Страсбурзі. Організатором заходу виступила Міжнародна Група з Прав Меншин. Прийняв участь у семінарі й кримський громадський активіст Віталій Хомутов, який також є помічником з питань зв’язків з громадськістю голови Кримської Республіканської Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Мочкова.

Учасники семінару вивчили не тільки міжнародні інструменти захисту прав меншин, але й механізми їх застосування. В Європарламенті для них було проведено робочу зустріч з секретаріатом Рамкової Конвенції по Захисту Національних Меншин. Особливу увагу на семінарі приділялося європейським інститутам захисту прав людини.

Керівництво КРОП партії «УДАР Віталія Кличка», у складі якого є високопрофесійні юристи в том числі адвокати, виступає за підвищення правової грамотності кримчан та активнішого залучення пересічних громадян до будівництва правової держави.

 

 

КРОП  партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  9 Грудня 2011 +Коментар | подобається