Останні події

УДАРна сила на захисті прав людини!

Партія «УДАР Віталія Кличка» одна з небагатьох політичних сил, що ставить пріоритетом не інтереси партійних босів та олігархів, а захист та розвиток прав й свобод громадян України!

 

10 грудня 2011 року, в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту прав людини. «2011 рік був унікальним з точки зору захисту прав людини, - зазначив в своєму зверненні з нагоди дня захисту прав людини Генеральний секретар ООН». - Ніколи раніше правозахисна діяльність не була настільки актуальною і важливою. І, завдяки об'єднуючій і мобілізуючій силі соціальних мереж, борців за права людини перетворилися самі звичайні люди». Загальна декларація прав людини була прийнята 10 грудня 1948 року й відтоді у всьому світу цей день відзначається як День прав людини. Загальна декларація прав людини включена в Книгу рекордів Гіннесса як документ, перекладений на більш, ніж 380 мов і діалектів.

Кримська Республіканська Організація Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» вітає усіх кримчан з Міжнародним днем захисту прав людини!  

Запрошуємо всіх бажаючих висловити своє бачення Декларації та надіслати фото- та відео-роботи до конкурсу «Погляд на права людини», що триває до 15 грудня 2011 року: http://reporter.korrespondent.net/contest/84

 

КРОП  партії «УДАР Віталія Кличка»

  10 Грудня 2011 +Коментар | подобається