Останні події

УДАР Криму провів душевну зустріч у Білогірську та Феодосії.

 УДАР Криму провів душевну зустріч у Білогірську та Феодосії.

 

Поширювати активність Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» у кожному районі та населеному пункті – таку задачу ставить перед кримськими УДАРівцями лідер КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мочков.

 

11 грудня 2011 року у м. Білогірськ, а потім у м.Феодосія Автономної Республіки Крим  пройшла зустріч місцевих активів Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» з керівництвом республіканської організації.  Лідер Білогірських УДАРівців Віталій Хомутов представив кожного члена активу, серед яких директор ТРК «ТАВ-ДАІР» Ескєндєр Іллясов, засновник інституту духовного розвитку «Універсум» Валерій Муратов, вчитель англійської мови Марина Міщенко та інші. Білогірці розповіли представникам республіканського керівництва о своїх можливостях, як команди, та планах розвитку місцевого партійного осередку.

Феодосійські активісти на зустрічі обсудили дуже багато питань щодо партійної розбудови місцевого осередку та відкриття найближчим часом громадської приймальні для надання  юридичних консультації  та прийому місцевих мешканців з різних питань!

В свою чергу Олександр Мочков проінформував активістів Білогірська та Феодосії про перспективи партії та задачі на теперішній час. Член політради КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка», депутат Ялтинської міської ради Сергій Хворов поділився досвітом ефективної передвиборної роботи та рекомендаціями з партійного будівництва на місцевому рівні.

Проводячи підсумки плідної зустрічі усі учасники відмітили, що вона пройшла в дуже теплій душевній обстановці. Усі учасники отримали не тільки нову інформацію, але й міцний заряд позитивної енергії для подальшої партійної роботи!

 

КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка»

    

  12 Грудня 2011 +Коментар | подобається