Останні події

Лідер кримських УДАРівців провів зустрічі у Чорноморському районі АР Крим.

 

Крим завжди вважався регіоном де переважали консервативні політичні погляди виборців. І ця тенденція спостерігалася за результатами попередніх  виборів. Але зараз склалася така ситуація, що велика доля кримчан розчарувалася у різних лідерах та партіях.

 

Тому, на думку Олександра Мочкова керівника Кримської Республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», наступає саме той момент , коли повинна прийти нова, молода, перспективна політична сили з сильним та харизматичним лідером. Саме такою політичною силою є Партія «УДАР Віталія Кличка», яку очолює Герой України, людина з колосальним авторитетом та незаплямованою репутацією якою пишаються більшість українців!

Про це, та про необхідність популяризації партії розповів Олександр Мочков 16 грудня у ході робочої зустрічі з партійними активістами у Чорноморському районі. Біля 30 УДАРівців та кандидатів у члени партії, здебільше молоді люди, зібралися поспілкуватися з кримським лідером УДАРу. На зустрічі обсудили перспективи партійного будівництва в регіоні  та відкриття найближчим часом громадської приймальні.

Також  Олександр Мочков прийняв участь у конференції з відкриття первісного партійного осередку у селі Межводне Чорноморського району. В ході плідної роботи було прийнято рішення про створення партосередку, який очолила людина з активною життєвою позицією та авторитетом у громаді -   Андрій Наухацький.

Партія «УДАР Віталія Кличка» щодня збільшує свій потенціал. До нас їде дуже багато людей, які хочуть зайняти активну громадянську позицію.  

Наша задача збудувати  міцну партійну структуру з сильними осередками на місцях!

 

 

Прес-служба КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка»

 

 

  17 Грудня 2011 +Коментар | подобається