Останні події

УДАРівці проти «липових» інвалідів!

На черговому засіданні 28.12.2011 активістів УДАРівців в Білогірську обговорювалося багато питань. Найбільш за все активістів дратує навіть не бідність більшості населення району, а розповсюдження несправедливості та корупції у суспільстві.

 

Несправедливість дуже турбує простих людей, бо вони бачать, що закон вже давно не один для всіх. Наприклад, про корупцію в медицині знають усі, навіть здорові. Саме ці здорові, що завдяки корупційним схемам отримають лікарняні листи, оздоровчі путівки, роблять собі інвалідність,  заслуговують не тільки на осуд суспільства, але й на більш сурову відповідальність. Нещодавно журналістами сайту НародUA (http://narodua.com/rezonans/vlada-robyt-ljudej-invalidamy.html) проведено розслідування, котре виявило, що чимало чиновників «роблять» собі інвалідність, щоб отримувати додаткові блага! І це люди, що представляють інтереси держави!  У той же час, пересічні громадяни, що дійсно потребують інвалідності не можуть її отримати із-за численних бюрократичних перешкод.

Підводячи висновки засіданні лідер Білогірських УДАРівців Віталій Хомутов, ще раз нагадав усім присутнім слова керівника Кримської Республіканської Організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Мочкова, котрі той сказав на зустрічі 11 грудня з білогірцями, що «за свої права треба боротися, і наш виборчий голос та принципова життєва позиція є нашою головною мирною зброєю!».

Білогірські УДАРівці зійшлися в одному, що Партія «УДАР Віталія Кличка» є політичною силою здатною  об’єднати біля себе усіх, хто не хоче мириться з несправедливістю,  хто хоче вкласти свою лепту в подолання корупції та розвиток  України, як правової демократичної країни!

 

Прес-служба КРОП партії  «УДАР Віталія Кличка»

  29 Грудня 2011 +Коментар | подобається