Останні події

Партія «УДАР Віталія Кличка» - політичний прорив 2012 року!

 

По завершенні кожного року прийнято робити підсумки. Що ж привніс нового в політичне життя України 2011 рік? Яка політична сила стала проривом року?

 

Підбиваючи політичні підсумки 2011 року можна констатувати, що ситуація в кінці 2011 року помітно відрізняється від ситуації в кінці 2010 року. У 2010 році на політичному полі країни ми спостерігали активність величезної кількості різних партій, які прагнули провести своїх людей в депутати місцевих рад. Але після виборів, коли лише великі партії зуміли домогтися успіху, стало ясно, що політичним карликам вже немає місця у великій політиці. Тому в 2011 році ми спостерігали активність в основному політичних важковаговиків.

Безсумнівним політичним проривом 2011 року можна назвати успіх партії «УДАР Віталія Кличка». Якщо на початку року рейтинг партії за інформацією різних джерел становив близько 2 відсотків, то до кінця року він виріс до значних 5-6 відсотків (за даними Центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова)! Таким чином, ще недавно практично невідома партія «УДАР Віталія Кличка» вже увійшла в п'ятірку партій, які мають можливість подолати п'ятивідсотковий бар'єр на парламентських виборах 2012 року.

2011 продемонстрував, що політична ситуація в Україні, незважаючи на вибудувану Партією Регіонів вертикаль влади, продовжує залишатися конкурентною. А партія «УДАР Віталія Кличка» має усі шанси увійти у трійку політичних лідерів на парламентських виборах 2012 року!

 

 Прес-служба КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  29 Грудня 2011 +Коментар | подобається