Останні події

Розвивати громадянську журналістику серед УДАРівців!

У 21 столітті людство увійшло в епоху інформаційного суспільства. Зараз кожна активна людина стає не тільки приймачем інформації з різних медіа та соціальних мереж, але й джерелом інформації, бо має можливість надавати свою інформацію у вигляді повідомлень, чи статей.  Інтернет прийшов не тільки в міста, але й в сіла України. Не дивно, що громадянська журналістика стає все більш потужною силою громадянського суспільства.

 

Лідер Кримської Республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мочков закликає УДАРівців  не тільки з Криму, але й з усієї України активніше користуватися інструментами громадянської журналістики для популяризації партії та створенню престижного політичного іміджу партії в українському суспільстві. Для цього є багато інструментів: від створення тематичних груп у соціальних мережах, до створення власного блогу, чи сайту. Й навіть необов’язково створювати власний ресурс, а можна активно поширювати інформацію про партію у вже існуючих групах та на сайтах громадянської журналістики.

Особливо це актуально на рівні місцевих громад. Якщо партія буде мати серед своїх прихильників на місцях активних громадських журналістів, тоді інформація про партійну діяльність та ідеологію буде доводитися до усіх населених пунктів, навіть самих провінціальних. Лідер КРОП партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мочков ставить у приклад роботу багатьох Кримських організації, щодо використання громадянської журналістики, завдяки чому багато молодих людей з регіону вже узнали про роботу партії.

Кримські УДАРівці знають, що потенціал партії дуже великий, треба тільки довести до людей потрібну інформацію і тоді партія зможе увійти у трійку  лідерів на парламентських виборах цього року!

 

Прес-служба КРОП партії «УДАР Віталія Кличка»

  4 Січня 2012 +Коментар | подобається