Останні події

Вірю в партію «УДАР», бо вірю в її лідера!

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» з кожним місяцем стає все більш потужною політичною силою. Чому партія так швидко приваблює симпатії людей? Це питання ми задали юристу та психологу  Валерію Муратову.

 

Насамперед хочу висловитися особисто за себе. Зараз я мешкаю в  Автономнії Республіці Крим, але довгий час проживав у Києві, де доводилося спілкуватися з багатьма відомими людьми і з Віталієм Кличко теж. Тому знаю цю людину не тільки з екранів телевізору. Я навмисно сказав саме - людину, а не політика, чи спортсмена, бо для мене головне в любому лідері побачити перш за все його людські властивості. І в Віталії Кличко я побачив порядність, чесність та патріотизм. Тому я повірив в нього, і повірив його політичній силі «УДАР». 

Думаю, що віра людей у лідера партії «УДАР Віталія Кличка»  і є головною причиною, чому популярність партії так стрімко зростає. Але хочу зауважити, що лише на рейтингу лідера, партія не зможе повністю реалізувати свій потенціал. Потрібна потужна партійна структура та сформовані осередки у кожному населеному пункті країни. Потрібно навчати регіональних активістів та лідерів, бо до партії приєднується багато молодих людей, котрим ще не вистачає життєвого досвіду для ефективної партійної роботи.

Я приймав участь у грудні минулого року на зустрічі керівника Кримської Республіканської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Мочкова з активом Білогірської організації партії, де й також висказав свої пропозиції. Вважаю, що партії треба активніше підтримувати роботу «знизу», розвивати дух змагання між регіональними організаціями та розробити систему заохочення найбільш активних прихильників та членів партії, тільки тоді можна розраховувати на повну реалізацію величезного потенціалу партії та її прихильників.

 

Записав прес-секретар Кримської Республіканської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  Віталій Хомутов

 

  8 Січня 2012 +Коментар | подобається