Останні події

Святкування Різдва Христова у Криму!

07 січня 2012 року увесь православний світ святкував Світле Христове Різдво! Саме в цей день ми дякуємо Богові не тільки за народження Спасителя, але й за народження сучасного світу, де віра та любов допомагає людям гідно та чемно жити, народжувати дітей, шанувати батьків, відчувати мир та злагоду!
З давніх часів українці святкували народження Христа та прославляли його Різдвяними колядками, утворюючи вертепи з числа молодих осіб, які переодягались в яскравих казкових персонажів та своїми мініатюрними виставами і піснями приносили радісну звістку в кожний дім про те, що народився Христос, син Божий, якого треба славити!
На превеликий жаль ця добра та красива традиція в повноті своїй збереглася лише в західних та центральних областях України. Кримські Ударівці вирішили відродити святкування Різдва Христова вертепом з колядковими піснями. Було прийнято рішення провести неполітичну гуманітарну акцію, за допомогою якої, дотримуючись українських традицій, на свята відвідати хворих у лікарнях і подарувати їм позитивні емоції.
За допомогою в організації Різдвяного вертепу ударівці звернулися до Навчально-виховного комплексу „Українська школа-гімназія” – майже єдиного в Криму закладу, який зберігає та розповсюджує українські традиції. Висловлюємо велику подяку директору школи, Руденко Наталі Іванівні, яка з радістю підтримала ідею святкування Різдва за допомогою організованого вертепу – до підготовки колядування залучилися вихователі та учні вказаного навчального закладу.
На жаль не всі чиновники міста Сімферополя підтримали ідею відродження українських традицій – куди б не зверталися ударівці за дозволом провести колядування у лікарнях міста Сімферополя, головні лікарі чи головні розпорядники цих закладів були дуже політично заангажовані і у благодійних намірах чомусь вбачали велику політику.
Але Святе свято не могло бути зіпсовано за примхою людей політики, а не справжньої віри, тому ударівці, їх прихильники, перевдягнені учасники вертепу, вихователі й діти вирішили пройтися центральними вулицями міста Сімферополя Різдвяною ходою і привітати усіх кримчан зі Світлим святом Різдва Христова – народження Спасителя усього світу! Танцями й піснями учасники святкової ходи розпочали Різдвяні колядки з під стін Верховної Ради АР Крим та пройшлися вулицями Карла Маркса та Пушкінської, де дарували усім людям святковий настрій, любов та віру – віру в Христа, віру в Бога, віру в Любов, віру у відродження України!

  9 Січня 2012 +Коментар | подобається