Останні події

Нам не потрібна ейфорія від успіху

Партія «УДАР Віталія Кличка» демонструє дуже потужний зріст популярності та рівня довіри серед населення України. По результатам соціологічних опитувань вже зараз партія демонструє такий рівень підтримки виборців, що дозволяє здолати п’ятипроцентний бар’єр та стати  парламентською партією. Для молодої політичної сили це дуже великий успіх. Про успіх партії та ризики пов’язані з цим ми спитали керівника Кримської Республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Мочкова.

 

Партія «УДАР Віталія Кличка» дійсно демонструє швидкий розвиток та набуває все більшої довіри серед виборців. За той рік рейтинг партії зріс десь в три рази, з 2-2,5% до 6-7%. Це не може не радувати. Люди прагнуть побачити в Україні нову політичну силу, що не пов’язана з олігархічними кланами, ту силу, що буде вирішувати проблеми простих людей, будувати міцний середній клас в країні. Саме партія «УДАР Віталія Кличка» зайняла цю нішу.

Крім того, жодна партія не в змозі стати дійсно потужною без сильного харизматичного лідера. Й Віталій Кличко став для України тим лідером з яким велика частина населення пов’язує краще майбутнє країни. Важко сперечатися з цим, бо ліпшої кандидатури для цього не знайти. І не тільки тому, що Віталій Кличко відома та поважна людина в усьому світі. Що він, як політик, має підтримку лідерів Євросоюзу, які до речі дуже острожні в цих питаннях і ніколи не будуть підтримувати політика, якщо є сумніви в його порядності. Що він займається благодійністю, добропорядний чоловік і так далі. А тому, що це унікальний політик, готовий дійсно боротися за будівництво правової, демократичної України, в якої люди зможуть жити на рівні європейців.

Але нам не потрібна ейфорія від успіху. Бо політичний успіх несе в собі й немалі ризики. Уже зараз ми спостерігаємо, як к партії на всіх рівнях намагаються приєднатися політики, що мають не дуже чисту  репутацію. Такі політичні «прилипали» нам не потрібні. Наш лідер ставить задачу будувати партійну структуру з чесних та порядних людей. Якщо припустити, що питання буде стояти, кого призначити керівником місцевої парторганізації, заможного з заплямованою репутацією, чи авторитетного представника середнього класу, то вибір буде однозначно в користь останнього.   

В завершення хочу зауважити, що ті хто бачить в партії лише можливість для власних вигод дуже помиляються, бо партія «УДАР Віталія Кличка» ставить пріоритетом інтереси простих людей та рядових членів партії.

 

Записав прес-секретар КРОП партії  «УДАР Віталія Кличка»  Віталій Хомутов

  9 Січня 2012 +Коментар | подобається