Останні події

Партія «УДАР Віталія Кличка» пропонує опозиційним силам Угоду про співпрацю і взаємодопомогу на виборах

 

С кожним днем ми наближаємося до дати критичної для майбутнього нашої країни – виборів у Верховну Раду України. Вже усі понімають, що передвиборча боротьба між провладними партіями і опозицією буде запекла. І якщо для партії влади та її  політичних сателітів усе більш менш зрозуміло, тобто ми побачимо роботу вже опрацьовану ними на місцевих виборах, то перед опозиційними партіями стоїть складна задача  налагодити ефективну співпрацю.

 

 

Саме тому Партія «УДАР Віталія Кличка» вважає, що співпраця та взаємодопомога – складові успіху опозиції на парламентських виборах  в осені цього року.

12 січня Лідер партії Віталій Кличко провів прес-конференцію, в рамках якої закликав опозиційні сили підписати Угоду про співпрацю і взаємодопомогу на виборах, про спільні критерії висунення кандидатів та створення спільної більшості у новій Верховній Раді України.

18 січня представники КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з Олександром Мочковим також провели прес-конференцію для місцевих ЗМІ, де розповіли про ініціативу партії. Журналістам було зачитано (та роздано в друкованому вигляді)  пропозиції партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» щодо підписання угоди про взаємну співпрацю під час виборів до Верховної Ради України і створення демократичної більшості у Верховній Раді VII скликання.

Ініціатива  партії в цілому була позитивно сприйнята журналістами. Представників медіа цікавили питання, чи буде Угода носити лише декларативний характер, чи буде партія «УДАР  Віталія Кличка» узгоджувати своїх кандидатів на мажоритарні округа з лідерами інших опозиційних політичних сил, чи зможе молода партія у такий короткий період сформувати умови для організації ефективної передвиборчої  кампанії на місцях та інші не менш цікаві питання.

Представникам  КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка» прийшлося запевнити журналістів, що партія «УДАР  Віталія Кличка» будує свою роботу на принципах відповідальності за свої заяви та ініціативи, тому з боку партії буде зроблене усе можливе, щоб опозиційні політичні сили перемогли, але не все залежить тільки від волі  партії «УДАР  Віталія Кличка».  

По завершенню прес-конференції УДАРівцями було запропоновано частіше зустрічатися з пресою з різних питань.

 

Прес-секретар КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Хомутов

 

  18 Січня 2012 +Коментар | подобається