Останні події

«УДАР» заявляє про неприпустимість ксенофобії у будь-якому прояві – заява до Дня пам’яті жертв Голокосту

Голокост – одна з найстрашніших трагедій людства, яка завжди нагадуватиме світу про неприпустимість ненависті через національну чи релігійну приналежність людини. Про це йдеться у заяві партії «УДАР» до дня вшанування пам’яті жертв Голокосту.

«Ми вклоняємося пам’яті мільйонів невинно убієнних, замучених у фашистських концтаборах, розстріляних у Бабиному Яру, знищених найкривавішим нацистським режимом. Вічна пам’ять всім загиблим. Ми також засуджуємо будь-які прояви расизму, нетерпимості на національному і релігійному ґрунті і вважаємо, що головним уроком Голокосту має стати не лише засудження нацизму, але боротьба з ксенофобією у будь-яких проявах», – наголошують в партії «УДАР».

«Україна завжди була багатонаціональною країною. Під час Другої світової українці в містах і селах, наражаючись на небезпеку та ризикуючи власним життям, рятували від знищення єврейські родини. Тому у цей день ми не тільки згадуємо всіх невинно убієнних під час Другої світової, вклоняємося їх пам’яті, а й згадуємо людей різних національностей, які ризикували власним життям заради порятунку інших», – йдеться у заяві.

У партії вважають, що сьогодні треба зробити все можливе, аби в суспільстві не було спекуляцій довкола національних чи релігійних питань, і закликають всіх українців, зокрема, політиків, відмовитися від дій чи заяв, котрі працюють на роз’єднання України.

  27 Січня 2012 +Коментар | подобається