Останні події

Кримські УДАРівці обговорили стратегію розвитку партійної інфраструктури, як важливого допоміжного елементу парламентської кампанії 2012

Кримська Автономна Республіка особливий регіон України, не тільки своєю автономією та збудованою владною вертикаллю, а ще і регіон багатонаціональний, багатомовний та різнокультурний.
     Тому кримські УДАРівці проводять вже зараз, не чекаючи передвиборної кампанії, активну роботу по популяризації партії в усіх регіонах півострова.

28 січня 2012 року в Сімферополі пройшла нарада керівництва Кримського «УДАРу Віталія Кличка» з лідерами місцевих парторганізацій.
 Олександр Мочков розповів про останні задачі, надані Центральним виконкомом партії, та попросив усіх місцевих лідерів доповісти про поставлені завдання на місцях та виконувати роботу на  плідно та злагоджено.
В ході жвавого обговорення останніх політичних події, з адміністративною картою півострова на робочому столі кримські УДАРівців тут же відмічали де треба посилити роботу, робилися зауваження та надавалися поради.
В.о. керівника Сімферопольської парторганізації, призер Олімпіади у Сіднеї Сергій Доценко, який недавно перебуває у лавах Кримського УДАРу  виступив зі своїм баченням стратегії розвитку партійної інфраструктури та нагадав присутнім місцевим лідерам, щоб не допускали ні якої самодіяльності, а чітко виконували накази центрального та республіканського партійного керівництва та узгоджували з ними свої дії.
Після місцевих лідерів виступив  заступник керівника КРОП партії «УДАР Віталія Кличка» Віталій Дацюк, який є кваліфікованим юристом та високопрофесійним адвокатом, пояснивши присутнім правові моменти діяльності партії та відповів на  юридичні запитання учасників наради.
Дуже активно було обговорено створення молодіжного крила та жіночого осередку партії.
Віталій Хомутов, голова новоствореної Білогірської міської організації партії УДАР доповів про реєстрацію партійного осередку, та плани на майбутнє будівництво організації в цьому регіоні.
Підводячи висновки наради було запропоновано усім лідерам місцевих парторганізацій провести аналогічні зустрічі на місцях та спрямувати свій вільний час та доступні ресурси на розвиток партійної інфраструктури (прийом у члени партії, відкриття офісів та громадських приймалень тощо).

Прес-служба КРОП партії  «УДАР Віталія Кличка»

  28 Січня 2012 +Коментар | подобається