Останні події

Кримські УДАрівці за активну громадянську позицію кримчан!

Кримська республіканська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» ставить одним зі своїх пріоритетів будівництво істинного народовладдя.

Сьогодні у Криму немало проблем у сфері прав людини. Але вирішувати проблеми треба з головного. А головним є те, що населення у Криму має дуже пасивну громадянську позицію. На останніх виборах явка виборців склала менш 50%, участь людей у процесах прийняття рішень в місцевих громадах носить декларативний характер, населення цілком покладається на владу та чекає коли та вирішить проблеми громади. Але це не провина населення, що воно є пасивним. Це спрямована політика місцевої влади, котра не торопиться віддавати людям частину своїх повноважень. Бо багатьом чиновникам простіше й вигідніше керувати громадами без втручання громадськості , без прозорості з боку громадян, без належної просвіти громадян у питаннях прав на участь у процесах прийняття рішень та ін. Ось це й є основна проблематика прав людини у Криму. На жаль тенденції, щодо централізації влади останнім часом тільки посилюються. Створенні при місцевих органах влади громадські ради у своєї більшості нічого не вирішують. Ті громадянські лідери, котрі могли б налагодити плідну роботу громадських рад, чомусь оказалися за бортом цих рад. Тому зараз питання підвищення громадянської відповідальності кримчан є актуальним та затребуваним з боку громадянського суспільства.
Кримські УДАРівці наголошують, що як раз у питанні активізації місцевого населення й велика роль партійних осередків. Партійні осередки повинні стати не просто колом однодумців, але й стати центром громадянської активності на місцях. Партійні осередки можуть навчити активних громадян приймати участь у процесах прийняття рішень на місцевому рівні. А вже ці процеси ведуть до розвитку децентралізованого планування та самоорганізації населення на місцевому рівні. І як результат – створення розвитого громадянського суспільства!

Прес-служба КРОП партії «УДАР Віталія Кличка»

  1 Лютого 2012 +Коментар | подобається