Останні події

Кримський «УДАР»: с кожним днем міцніше і міцніше!

1 квітня у день сміху кримським УДАРівцям було над чим посміхнутися, але не над жартами, а з гордістю за успішний розвиток республіканської організації. Саме у цей день в офісі Кримської громадської приймальні пройшло чергове засідання лідерів регіональних організацій.

 

Республіканське засідання відкрив Олександр Мочков голова Кримської організації партії «УДАР Віталія Кличка». Він розповів про останні новини та досягнення партії, а потім запропонував усім регіональним керівникам доповісти про роботу на місцях.

Результати роботи регіональних організацій виявилися доволі успішними. В регіонах відкриваються первісні організації на рівні сільрад та окремих сіл, починають працювати нові громадські приймальні, проводиться прийом нових членів партії. Дуже радує, що до керівництва багатьох місцевих партосередків прийшли нові по доброму амбіційні лідери, котрі дивляться на перспективу та бачать в партії «УДАР Віталія Кличка» політичну силу, спроможною стати дійсно об’єднавчою силою для усіх громадян України, хто бачить нашу країну, як правову демократичну державу з достойним життєвим рівнем.

Заступник голови Кримської організації партії «УДАР Віталія Кличка», голова Сімферопольської міської організації Віталій Дацюк доповів присутнім про завдання стосовно підготовки Республіканської конференції, яка відбудеться усередині квітня. Усім місцевим лідерам запропоновано, відповідно до численності партосередку, відібрати достойні кандидатури для участі у конференції.

Прес-секретар Кримської парторганізації Віталій Хомутов розповів учасникам засідання про всеукраїнський семінар для регіональних партійних прес-служб в якому він прийняв участь.

Підводячи підсумки засідання Олександр Мочков ще раз наголосив, що перед парторганізацією стоять дуже великі завдання, тому саме від ефективної роботи регіональних керівників буде залежить успішність досягнення цих завдань. Він попросив тих, хто сумнівається в своїх силах не соромитися, а признати це, щоб виходячи на передстартову передвиборчу пряму Кримська організація не мала слабих ланок.

По закінченню засідання у всіх учасників була можливість поспілкуватися друг з другом та налагодити міжрегіональні контакти й обмінятися досвітом у неформальної обстановці теплого комфортного приміщення партійної приймальні.

 

 

Прес-служба Кримської республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  1 Квітеня 2012 +Коментар | подобається