Останні події

УДАР за актуалізацію теми розвитку ОСББ !

В Україні до 2015 року планується ліквідувати всі ЖЕКи. На зміну їм мають прийти об\'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Однак процес розвитку ОСББ рухається дуже повільно. Не виключенням в цьому питанні залишається і місто Сімферополь, як втім, і інші міста автономії. Про те, як прискорити цей процес і забезпечити його якісний рівень йшла мова на семінарі, організованому Кримським центром правової ініціативи 12 квітня 2012 в місті Сімферополь.Запрошені на семінар керівники об\'єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Сімферополя з задоволенням підтримали ініціативу організаторів про необхідність актуалізації питання розвитку ОСББ. Однією з головних причин, що гальмують процес, вони відзначили слабку інформаційну кампанію з цього питання в суспільстві. Мешканці багатоквартирних будинків все ще слабо уявляють, що таке ОСББ. Тим часом звичні всім ЖЕКи вже всього лише через два роки зникнуть, і ми всі знову будемо змушені бігти слідом паровоза!
І якщо проблема інформаційного висвітлення питань діяльності стосується широкої громадськості, то у самих ОСББ виникають свої індивідуальні. Наприклад, для багатьох гостро стоїть проблема проведення капітального ремонту та приватизації прибудинкової території.

Прийняв участь у заході й Віталій Хомутов прес-секретар КРОП партії «УДАР Віталія Кличка». Він виступив за активніше залучення громадських та політичних організацій до актуалізації проблеми розвитку ОСББ.   Він також висловив надію на те, що завдяки подібним заходам громадськість всерйоз повернеться до теми розвитку ОСББ і не тільки в Сімферополі, а й по всьому Криму.

В цілому учасники семінару не тільки отримали нові знання, а й обмінялися своїми практиками. Всі відзначили, що подібні заходи проводити необхідно, тому що сфера ОСББ відчуває гострий дефіцит грамотних фахівців і ініціативних людей.

 

Прес-служба  КРОП партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  12 Квітеня 2012 +Коментар | подобається