Останні події

Оновився керівний склад Кримської республіканської організації партії «УДАР Віталія Кличка»

За останні місяці якісний і кількісний склад Кримської республіканської організації партії «УДАР Віталія Кличка» значно посилився. До організації влилися нові перспективні політики. Тому на республіканських зборах, що відбулася 21 квітня в місті Сімферополі, прийнято рішення щодо оновлення керівного складу парторганізації.Перед майже двомастами делегатами та гостями конференції, які зібралися в будівлі кінотеатру «Космос» відзвітував про роботу голова Кримських УДАРівців Олександр Мочков. Як завжди впевнено, чітко і по суті він доповів делегатам про проведену роботу. А розповісти було про що. Темпи, з якими розвивається організація, вразили присутніх своєю динамікою і масштабністю. Делегати визнали відмінною роботу голови Кримської республіканської організації партії «УДАР Віталія Кличка». Однак він, подякувавши присутнім за високу оцінку, визнав, що цього неможливо було б зробити без надійних і відданих партії найближчих помічників. Саме їх Олександр Мочков запропонував обрати своїми заступниками в особі депутатів міськрад Віталія Дацюка, Сергія Хворова і Артема Пепи. Для делегатів ці партійці добре знайомі і шановані, тому пропозицію лідера кримські УДАРівці прийняли одноголосно.

Потім слово було представлено новообраним заступникам голови Кримської республіканської організації партії «УДАР Віталія Кличка». Першим виступив Сергій Хворов. Дуже натхненно і з почуттям він розповів про свій досвід партійної роботи, який має не тільки гарні моменти, але і, на жаль, сумні, пов\'язані з недобросовісною політичною конкуренцією., через яку він пройшов на місцевих виборах у 2010р. При цьому він висловив упевненість, що лише захист командою кожного члена партії забезпечить УДАРівцям впевненість у своїй силі, тому що в партії УДАР діє принцип «один за всіх і всі за одного»! Делегатам дуже сподобався виступ Сергія Хворова.

 Віталій Дацюк, як професійний політик і адвокат, дуже грамотно і переконливо розповів не тільки про виконану роботу, але й про майбутні плани. Він привів у приклад усім особистість Віталія Кличка, який повинен завжди і у всіх ситуаціях бути прикладом для кожного члена партії, тому кожен член партії повинен пам\'ятати про покладену на нього відповідальність і відповідати образу УДАРівця на найвищому рівні.

Продовжив виступ заступників Артем Пепа, лаконічно і універсально він доповнив виступ своїх колег і наголосив на важливості щоденного внеску кожного члена партії в її популяризацію серед населення.

На партконференції також були обрані інші керівні органи, оновлена Рада парторганізації та  ревізійна комісія.

Окремим питанням, що викликало особливий інтерес присутніх, стало обрання делегатів на всеукраїнський черговий ІХ З’їзд ПП «УДАР Віталія Кличка»  до міста Запоріжжя. Така честь була надана в основному керівників місцевих та районних організацій.

Далі слово було представлено Віталію Хомутову прес-секретарю Кримської республіканської організації партії «УДАР Віталія Кличка». Він розповів про завдання прес-служби. Відзначив зростання інтересу з боку ЗМІ до партії. Пояснив присутнім, як вести себе з журналістами. Також він рекомендував для місцевих організацій взяти за практику налагодження конструктивних контактів з місцевими медіа, планувати свою роботу, тому що для ЗМІ важливо мати заздалегідь інформацію про заходи, вчитися писати прес-релізи і відповідно проводити на місцевому рівні заходи бажано за участю місцевих ЗМІ. Порадив він і активніше співпрацювати з громадськими організаціями, що мають свої медіа ресурси. Щоб ПІАР-робота місцевих парторганізацій велася ефективно, керівникам було настійно рекомендовано обрати в місцевих командах людей, для яких цікава журналістика, і які готові бути відповідальними за ПІАР парторганізації. Окремо була відзначена важливість роботи в соціальних мережах інтернету.

В розділі «різне» виступили активісти молодіжного крила партії і жіночого.

На завершення конференції Олександр Мочков представив слово колишньому Представникові Президента України в Криму Валерію Пробий-Голова. Цей політик, навчений довгим життєвим досвідом, душевно і щиро виступив перед делегатами.

А в кінці партконференції делегатів чекав найприємніший момент. Багато хто з них отримали особисто з рук лідера кримських УДАРівців партійні членські квитки. Покидали захід всі зі світлим почуттям залучення у велику і перспективну роботу з побудови в Україні правової демократичної держави, де партія УДАР стане стрижнем всіх благих для народу починань і перетворень!Прес-служба КРОП партії «УДАР Віталія Кличка»

  23 Квітеня 2012 +Коментар | подобається