Останні події

В бій за Україну!!!

Партія «УДАР Віталія Кличка» з кожним місяцем стає все більш потужною та популярною.. В квітні, після об’єднання «Батьківщини» та «Фронту змін», «УДАР» стає вже третьою за рейтингом політичною силою в Україні. Темпи зросту симпатій виборців до УДАРу вражають навіть досвідчених політологів. Але які враження отримали від з’їзду партії УДАР, що відбувся 28 квітня в Запоріжжі, кримські делегати УДАРівці важко описати словами.

Бажаючих поїхати на з’їзд партії серед кримських УДАРівців було набагато більше, ніж дозволяла квота. Тому у состав делегації увійшли лише ті, хто вже своєю плідною роботою заслужили це заохочення. Не дивно, що серед делегатів в основному були керівники районних та міських парторганізацій.
Лідер кримських УДАРівців Олександр Мочков заказав для делегації комфортабельний автобус, тому по дорозі в Запоріжжя у УДАРівців ще була нагода поспілкуватися та обговорити різні робочі питання.
Але робочий настрій швидко змінився почуттям свята та радості, коли кримські УДАРівці опинилися в атмосфері ентузіазму та підйому відразу після початку з’їзду. Для більшості кримських керівників місцевих парторганізацій це був перший досвід, коли вони побачили та почули Віталія Кличко не з екрану телевізорів та комп’ютерів, а вживу. Від лідера партії «УДАР» буквально йшла хвиля заряду енергії, який наповняв усіх присутніх вірою, що Україна має світле майбутнє і що це майбутнє вже дуже близько, як й близька перемога партії «УДАР».
Тому коли Віталій Кличко сказав, що прийшов час йти в бій за Україну, за щастя простих громадян України, зал вже просто тремтів від почуття єдності та сили, що переповняли кожного делегата з’їзду. Там кожний відчув, що «УДАР» став частиною його душі.
Поверталася кримська делегація додому вже не просто, як команда, а як родина, котру об’єднує відповідальність за сталий розвиток та щасливе майбутнє рідного краю і котра готова йти в бій за це, за Україну!


Прес-служба Кримської Республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

  28 Квітеня 2012 +Коментар | подобається