Останні події

Вигравай спортивний дитячий майданчик!

 Благодійна організація \"Фонд братів Кличків\" 

 

Проект \"Клич друзів! - Граймо разом!\" 

 

\"КЛИЧ ДРУЗІВ! - ГРАЙМО РАЗОМ!\"

Умови участі у Конкурсі:

 

Для участі у конкурсі запрошуються діти та їх батьки, які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри, розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.

 

Члени родин(и) мають надіслати колективного листа і фотографії, які висвітлюють досвід спільних родинних занять спортом, проведення активних ігор серед дітей або туристичні пригоди. У листі обґрунтувати необхідність встановлення дитячого спортивного майданчика у власному дворі, розказати про спортивні заходи для дітей, які вони організовують, а також, про плани щодо популяризації здорового способу життя у своїй сімї та серед сусідів.

 

Автори 12-ти найкращих історій про досвід популяризації активного сімейного дозвілля серед сусідів отримають у подарунок дитячий спортивний майданчик, що буде встановлений організаторами конкурсу улітку 2012 року .

 

Переможець на громадських засадах повинен організувати на новому майданчику роботу щодо популяризації здорового способу життя (квести, ігри, змагання, тощо), а наприкінці літнього сезону надати організаторам фото-звіт. 

 

Для участі у Конкурсі потрібно надіслати такі документи:

 

1. Колективний лист від родин(и) із підписами дітей та їх родичів, які бажають взяти участь у проекті і фотографії, які висвітлюють досвід спільних родинних занять спортом. Заявка має містити контакти відповідальної особи;

2. Наявність дозволу від органу місцевої влади на встановлення майданчика в обраному вами місці;

3. Фотографії місця можливого розташування майданчика (3-5 фото). 

 

Конкурс проводиться на території України і триває з 2 квітня до 25 травня 2012 р. Заявки просимо надсилати за адресою: 01019, м. Київ, а/с 140, БО «Фонд братів Кличків», або е-поштою на адресу: fund@klitschko.com.

 

Заявки, отримані Організатором після 25 травня 2012 р., розглядатися не будуть.

 

Рішення про місця на встановлення майданчиків виносить Комісія, яка формується з представників БО «Фонд братів Кличків» та ТОВ «Кока-Кола-Україна Лімітед». 

 

Учасник дізнається про свою перемогу письмово, після 1 червня 2012 року. Офіційні результати Конкурсу будуть оприлюднені на сайті Фонду братів Кличків www.klichkofund.org.ua

 

Додаткова інформація: play.klichkofund.org.ua

 

 

Контакти Організаторів:

Тетяна Дмитрієва, координатор проекту

БО «Фонд братів Кличків»

Тел. (044) 492-8004

Факс (044) 492-9995

Е-пошта: fund@klitschko.com

 

 

follow on Twitter | friend on Facebook | forward to a friend 

Copyright © 2012 БО \"Фонд братів Кличків\", All rights reserved.

Ви підписані на новини \"Фонду братів Кличків\"

Our mailing address is:

 

БО \"Фонд братів Кличків\"

 

вул. Мечникова, 2 

6 поверх м.Київ 01601

Ukraine 

Add us to your address book 

 

unsubscribe from this list | update subscription preferences 

  14 Травня 2012 +Коментар | подобається