Останні події
У депутатскому форумі партії УДАР,який відбувся 29 листопада,незважаючи на складнощі окупаційного російського режиму,взяли участь делегати з Автономної Республіки Крим
29 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Дітей привітала уповноважена Президента Ірина Геращенко. Звичайно, головний меседж - мир в Україні! Приємно стало від того, що весь зал хором вигукував слово "мир" кількома мовами, навіть кримськотатарською!  
19 Грудня 2014 +Коментар | подобається

На Святого Миколая наші солдати в баталйонах "Айдар","Січ" отримали чергову партію оберегів "Щити Ясунів". Адже там воюють багато кримчан,за нашу рідну неньку Україну! Крім цього з допомогою Еміни Багатирли вони отримують обмундировання,теплі речі,балаклави,бронежилети та інші речі які їм потрібні.
18 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Дорогі друзі (співвітчизники),  брати та сестри!Приходить Новий рік. Його оновлююча, радісна та світла аура наповнює нас надією, зміцнює віру у перемогу добра, миру, справедливості та мудрості. Позаду тяжкий і буремний старий рік: ми зазнали втрат, але ствердилися як Народ, стали ще патріотичнішими, загартували характер, здобули вірних друзів.Попереду нас чекає велика і велична робота, спрямована до Перемоги: ствердження наших кордонів, повернення рідного Криму, розбудова Української держави!Бажаю всім нам і нашій неньці Україні миру і впевненості, правди і любові, злагоди і процвітання! 
31 Грудня 2014 +Коментар | подобається