Останні події
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко вважає, що необхідно надати всім партіям рівні можливості для формування виборчих фондів. Про це політик заявив під час спілкування з журналістами у Сімферополі.
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Партія «УДАР» стурбована непублічним характером роботи над проектом бюджету-2013. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко під час прес-конференції в Сімферополі.  
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Комуністична партія України, використовуючи популістські лозунги «повернемо країну народу», давно не працює в інтересах народу. Комуністи є сателітами Партії регіонів в парламенті цього скликання і залишаться ними в наступній ВР.
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Для партії «УДАР» Крим є стратегічно важливим регіоном, роботі в якому партія приділяє особливу увагу. Про це заявив керівник Центрального виборчого штабу «УДАРу» Віталій Ковальчук під час спілкування зі ЗМІ у Сімферополі.  

  Сьогодні в кожній кримській громаді безліч проблем, особливо в сільських громадах. Селяни у своєї значної частини зневірилися, що в більш менш близької перспективі життя на селі покращиться. Поки ж вони прагнуть, щоб хоча б не погіршилося. Бо малі сільські школи під загрозою закриття, сільське господарство та соціальна інфраструктура в багатьох селах занепадає.   
28 Травня 2012 +Коментар | подобається

Партія «УДАР Віталія Кличка» з кожним місяцем стає все більш потужною та популярною.. В квітні, після об’єднання «Батьківщини» та «Фронту змін», «УДАР» стає вже третьою за рейтингом політичною силою в Україні. Темпи зросту симпатій виборців до УДАРу вражають навіть досвідчених політологів. Але які враження отримали від з’їзду партії УДАР, що відбувся 28 квітня в Запоріжжі, кримські делегати УДАРівці важко описати словами.
28 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

За останні місяці якісний і кількісний склад Кримської республіканської організації партії «УДАР Віталія Кличка» значно посилився. До організації влилися нові перспективні політики. Тому на республіканських зборах, що відбулася 21 квітня в місті Сімферополі, прийнято рішення щодо оновлення керівного складу парторганізації.
23 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

В Україні до 2015 року планується ліквідувати всі ЖЕКи. На зміну їм мають прийти об\'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Однак процес розвитку ОСББ рухається дуже повільно. Не виключенням в цьому питанні залишається і місто Сімферополь, як втім, і інші міста автономії. Про те, як прискорити цей процес і забезпечити його якісний рівень йшла мова на семінарі, організованому Кримським центром правової ініціативи 12 квітня 2012 в місті Сімферополь.
12 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

  Дорогі друзі!   Вітаю вас із світлим святом Воскресіння Христового!   Великдень – це світлий день. Це перемога добра над злом, відчуття єдності і відчуття родини. Великдень нагадує нам прості, але такі важливі істини – як важливо не зраджувати, не втрачати віру, не опускати рук та підтримувати один одного.   Нехай це світле свято принесе мир і злагоду вашим родинам, добробут нашій країні. А радість, щирі посмішки і близькі люди завжди будуть поруч!   Христос Воскрес!     Щиро ваш, Віталій Кличко  
13 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

1 квітня у день сміху кримським УДАРівцям було над чим посміхнутися, але не над жартами, а з гордістю за успішний розвиток республіканської організації. Саме у цей день в офісі Кримської громадської приймальні пройшло чергове засідання лідерів регіональних організацій.
1 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Шановні друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника Вітчизни! 23 лютого, як і десятиліття тому, асоціюється у нас з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Ми виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи за приклад історію свого народу та його найкращих представників. Це свято чоловіків, які захищають спокій своїх домівок. Чоловіків, здатних завжди підставити своє плече у щоденному житті. Від усього серця бажаємо вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та оптимізму, щастя і родинного затишку кожному з вас! Зі святом! Віталій Кличколідер партії «УДАР»
23 Лютого 2012 +Коментар | подобається

  Все більше відомих та починаючих спортсменів вступають в Кримську республіканську організацію політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Спортсмени міцні люди, як тілом так і духом, тому й у політиці поважають тих, хто може бути для них у цьому прикладом. А хто може бути кращим прикладом, ніж керівник партії Віталій Кличко!  

Кримська Автономна Республіка особливий регіон України, не тільки своєю автономією та збудованою владною вертикаллю, а ще і регіон багатонаціональний, багатомовний та різнокультурний.     Тому кримські УДАРівці проводять вже зараз, не чекаючи передвиборної кампанії, активну роботу по популяризації партії в усіх регіонах півострова.

Виступаючи 22 січня перед учасниками багатотисячного мітингу на Софійській площі, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко висловив переконання у тому, що українці мають відстоювати демократичні цінності, котрі влада сьогодні пробує знищити.

  С кожним днем ми наближаємося до дати критичної для майбутнього нашої країни – виборів у Верховну Раду України. Вже усі понімають, що передвиборча боротьба між провладними партіями і опозицією буде запекла. І якщо для партії влади та її  політичних сателітів усе більш менш зрозуміло, тобто ми побачимо роботу вже опрацьовану ними на місцевих виборах, то перед опозиційними партіями стоїть складна задача  налагодити ефективну співпрацю.    

Дворазовий чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії, лідер опозиційної партії \\\\\\\"Удар\\\\\\\" Віталій Кличко запропонував іншим опозиційним партіям підписали угоду про співпрацю на виборах до парламенту у жовтні та про принципи створення парламентської більшості у новій Верховній Раді.

Чемпіон світу з боксу Віталій Кличко каже, що на парламентські вибори поведе свою партію, як опозиціонер.

Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко закликав опозиційні сили підписати Угоду про співпрацю і взаємодопомогу на виборах, про спільні критерії висунення кандидатів та створення спільної більшості у новій Верховній Раді України.

Партія «УДАР Віталія Кличка» демонструє дуже потужний зріст популярності та рівня довіри серед населення України. По результатам соціологічних опитувань вже зараз партія демонструє такий рівень підтримки виборців, що дозволяє здолати п’ятипроцентний бар’єр та стати  парламентською партією. Для молодої політичної сили це дуже великий успіх. Про успіх партії та ризики пов’язані з цим ми спитали керівника Кримської Республіканської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Мочкова.

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» з кожним місяцем стає все більш потужною політичною силою. Чому партія так швидко приваблює симпатії людей? Це питання ми задали юристу та психологу  Валерію Муратову.

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» стала політичним проривом 2011 року. Але у 2012 році УДАРівці ставлять перед собою ще більше завдання – щоб партія стала політичною сенсацією року й зайняла місце у трійці лідерів партій, що увійдуть у майбутній парламент по партійним спискам. Але для цього треба багато попрацювати, тому Кримські УДАРівці нарощують свій інформаційний вплив.

На черговому засіданні 28.12.2011 активістів УДАРівців в Білогірську обговорювалося багато питань. Найбільш за все активістів дратує навіть не бідність більшості населення району, а розповсюдження несправедливості та корупції у суспільстві.
29 Грудня 2011 +Коментар | подобається

  Після зустрічі 11 грудня з керівником КРОПП «УДАР Віталія Кличка» Олександром Мочковим Білогірські УДАРівці поставили перед собою ще більше завдань і головне з них - оправдати надану їм довіру, щодо популяризації партії в районі.   
16 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко наголошує, що його відповідь на питання у програмі Володимира Познера щодо української повстанської армії була перекручена і спотворена в деяких українських ЗМІ.
14 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Поширювати активність Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» у кожному районі та населеному пункті – таку задачу ставить перед кримськими УДАРівцями лідер КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мочков.
12 Грудня 2011 +Коментар | подобається

  Нажаль, сьогодні можна с певністю сказати, що більшість населення України не має належної правової грамотності навіть у сфері своїх прав. Теж стосується й представників меншин, що мешкають в Україні. Між тім знання своїх прав та вміння ними користуватися - дуже важлива річ.  

  Люди знають Віталія Кличка, як видатного спортсмена, політика та філантропа. Чи не є це портрет ідеального лідера та керівника!?  

З 30 листопада по 1 грудня в Женевському офісі ООН пройшов міжнародний Форум з прав жінок з числа меншин. Представники громадськості з усього світу обговорювали питання, щодо поліпшення становища жінок з числа меншин.  

Партія «УДАР» Віталія Кличко твердо стоїть  на принципах демократії та свободи. Одне з завдань партії – це будівництво громадянського суспільства в Україні. В цьому сенсі завдання партії збігається з цілями громадських організацій, які стоять на форпості розвитку громадянського суспільства.
16 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко виступає на щорічному саміті YES у місті Ялта 17 вересня 2011 року.
20 Вересня 2011 +Коментар | подобається