Останні події
В Крымскую республиканскую организацию партии «УДАР Виталия Кличко» продолжает поступать информация о нарушениях избирательного законодательства на участках.  
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

В Крымскую республиканскую организацию партии «УДАР Виталия Кличко» поступает информация о нарушениях на избирательных участках.  
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

18 октября в пгт Черноморское под эгидой политической партии «УДАР Виталия Кличко» состоялся многочисленный митинг в защиту детского танцевального коллектива «Капельки».
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Генеральная Ассамблея ООН объявила 17 октября Международным днем борьбы за ликвидацию нищеты. Учитывая то, что один из основных ударов партия «УДАР Виталия Кличко» планирует нанести по бедности, а также то, что №17 – это номер партии в избирательном бюллетене, в этот день политсила провела в центре Симферополя митинг против нищеты и бедности, в которой находится сегодня наша страна.
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Самым жадным работодателем в стране является украинское правительство, потому что в бюджетной сфере, которая полностью финансируется государством, зарплаты ниже средней по стране и по Крыму. Об этом заявил кандидат в народные депутаты Украины, десятый номер в избирательном списке партии «УДАР Виталия Кличко» Павел Розенко в Крыму во время встречи с жителями поселка Каменка.
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Партия «УДАР Виталия Кличко» завершила первый этап всеукраинской акции «Люстрация власти». В Крыму за месяц было получено около 1000 письменных сообщений от жителей о коррупционерах и их деяниях. Эта информация будет передана создаваемому в Украине Антикоррупционному агентству.
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Коррупция является одной из самых серьезных проблем, тормозящих развитие Украины. Люди сталкиваются с проблемой коррупции на всех уровнях. Но сознательные граждане смогут противостоять этому злу. И для этого есть ряд механизмов, один из них журналистское расследование.
29 Лютого 2012 +Коментар | подобається

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» стала політичним проривом 2011 року. Але у 2012 році УДАРівці ставлять перед собою ще більше завдання – щоб партія стала політичною сенсацією року й зайняла місце у трійці лідерів партій, що увійдуть у майбутній парламент по партійним спискам. Але для цього треба багато попрацювати, тому Кримські УДАРівці нарощують свій інформаційний вплив.

Партія «УДАР Віталія Кличка» відрізняється від других партій не тільки тому, що її керівник легендарна особистість, і не тільки тому, що збирає в свої ряди людей з незаплямованою репутацією, але й тім, що в партії дуже великий відсоток молодих людей добре володіючих новітніми комунікаційними технологіями.
23 Грудня 2011 +Коментар | подобається

  Крим завжди вважався регіоном де переважали консервативні політичні погляди виборців. І ця тенденція спостерігалася за результатами попередніх  виборів. Але зараз склалася така ситуація, що велика доля кримчан розчарувалася у різних лідерах та партіях.  
17 Грудня 2011 +Коментар | подобається

  Після зустрічі 11 грудня з керівником КРОПП «УДАР Віталія Кличка» Олександром Мочковим Білогірські УДАРівці поставили перед собою ще більше завдань і головне з них - оправдати надану їм довіру, щодо популяризації партії в районі.   
16 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Кримська Республіканська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» поставила одними зі своїх пріоритетів активну співпрацю з громадськими організаціями  та надання підтримки місцевим громадам.
14 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Поширювати активність Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» у кожному районі та населеному пункті – таку задачу ставить перед кримськими УДАРівцями лідер КРОП Партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Мочков.
12 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Партія «УДАР Віталія Кличка» одна з небагатьох політичних сил, що ставить пріоритетом не інтереси партійних босів та олігархів, а захист та розвиток прав й свобод громадян України!
10 Грудня 2011 +Коментар | подобається

Корупція в Україні стала одною з головних перешкод будівництву громадянського суспільства. Але ця проблема актуальна в багатьох країнах світу. Тому в 2003 році у Мексиці була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції. 14 грудня 2005 року Конвенція набула чинності, як міжнародний правовий документ, обов'язковий до виконання її сторонами.

  Нажаль, сьогодні можна с певністю сказати, що більшість населення України не має належної правової грамотності навіть у сфері своїх прав. Теж стосується й представників меншин, що мешкають в Україні. Між тім знання своїх прав та вміння ними користуватися - дуже важлива річ.  

  «УДАР» за гідне місцеве самоврядування.   Місцеве самоврядування – на виживання. Нажаль для багатьох органів місцевого самоврядування в Криму ця приказка вже давно стала сумною реальністю. Особливо це стосується сільських громад, де більшість бюджетів дотаційні.  

  Привітання військовослужбовцям України від кримських УДАРівців!   6 грудня - День Збройних Сил України. Сьогодні українська армія ще проходить етап оптимізації, але Збройні Сили України мають славні традиції предків, тому бойовий дух армії завжди на висоті!   

З 30 листопада по 1 грудня в Женевському офісі ООН пройшов міжнародний Форум з прав жінок з числа меншин. Представники громадськості з усього світу обговорювали питання, щодо поліпшення становища жінок з числа меншин.